Doruk Soğutma

2005 Yılından bu yana, müşteri odaklı yaklaşımı ile talep edilen hizmeti, istenilen süre içinde, en iyi kalitede ve doğru fiyatlandırma stratejisi uygulayarak, sektörde faaliyet gösteren firmamız, yenilikçi ve tecrübeli kadrosu ile hizmetlerini sürdürmektedir. Misyonumuz; faaliyetlerimizi profesyonel düzeyde devam ettirerek, yeni ürün teknolojilerini maksimum enerji tasarrufu ilkesi ile Türkiye’de ve uluslararası platformda siz «İŞ ORTAKLARIMIZA» sunmaktır.

Farkımız

Projelendirme
Soğuk oda ve konteyner projelerinizi 3D olarak tasarlayıp son halini bütün ayrıntıları ile hazırlamaktayız. Bu sayede iş bitiminde istemediğiniz sürprizlerle karşılaşmazsınız.

Üretim İmalat
Üretimlerimizi ortak olduğumuz firmalarda yapmaktayız, bu sayede maliyetlerimizi en aza indirerek projelerinizi en uygun bütçe ile fiyatlandırmaktayız.

Taahhüt
Soğuk oda projelerimizde inşayi tip zemin izolasyonu, betonu, endüstriyel seramik kaplaması ve alt yapı işleri anahtar teslim olarak teslim etmekteyiz. Bu sayede projenin başından sonuna kadar bütün sorumluluğu üstlenmekteyiz.

Servis ve bakım
Tamamladığımız projelerimizde  2 sene garanti süresince ve garanti sonrasında 10 seneyi aşkın tecrübeli uzman kadromuz ile 7/24 servis ve bakım hizmeti sağlamaktayız.

İş sağlığı ve güvenliği
Çalışanlarımızın ve müşterilerimizi emniyeti için tüm İSG yasal mevzuat gereklerini termin süremizi aksatmadan, yerine getiriyoruz. 

about-2